Váš prohlížeč není podporován! Využijte prosím novější prohlížeč.
e-mail: PetrMerka@ppvideostudio.cz | telefon: 605 974 833
Reference

Pokud jste s našimi službami byli spokojeni, zanechte nám prosím textovou referenci. Pomůžete tak ostatním při jejich rozhodování. Děkujeme.

 1. Katka a Jirka :

  Děkujeme manželům Měrkovým za krásné zaznamenání našeho dne. Každá schůzka a samotné natáčení proběhlo v příjemné atmosféře. Jsme moc rádi za krátké i dlouhé video, na kterém člověk uvidí i momenty, které v den svatby nestihne zachytit. Před předávkou jsme měli možnost změnit některé záběry, takže vše nakonec bylo dle našich představ. Určitě doporučujeme.

 2. Eva Pešík :

  Moc bychom chtěli poděkovat za nádherné a dlouhé video 1,2hod + videoklip 3-4min. V této době mladí kameramani nabízí pouze videoklip 7min za 10tis a více, takže manželé Měrkovi mají bezkonkurenční cenu. Navíc spolupráce s nimi byla více než příjemná, jsou ochotní a vstřícní, takže velice děkujeme za váš přístup. Určitě můžeme jen doporučit.

 3. Denisa Lapčíková :

  Velice doporučujeme, příjemný manželský pár, profesionální jednání. S výsledkem jsme opravdu nad míru spokojeni.

 4. Iva a Ondra K. :

  Chtěli bychom moc poděkovat manželům Měrkovým za krásné a vzpomínkové video z naší svatby…zároveň je doporučujeme všem, kteří hledají profesionální přístup, skvělé a kvalitní zpracování, úžasnou komunikaci…moc jsme si náš svatební den užili a jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna vás a vy jste nás provázeli naším velkým dnem „D“, ještě jednou moc děkujeme a DOPORUČUJEME…I+O

 5. novomanželé Eischmannovi :

  Děkujeme mnohokrát panu Měrkovi a jeho manželce za krásné svatební video. Manželé jsou sehraní a velice příjemní, natáčení jsme téměř nevnímali a výsledek opravdu stojí za to.

 6. Jiří & Michaela :

  Doporučujeme manžele Měrkovi všem kdo chtějí mít kvalitní a dlouhé svatební video. Výsledná práce byla skvělá. Pan Měrka vyhověl i všem našim nadstandardním požadavkům.
  Děkujeme.

 7. Radovan Kavka :

  Dobrý den,
  mnohokrát děkujeme za parádní svatební video a velmi profesionální přístup. Svatební den proběhl perfektně, vše bylo dle našich představ a výsledné video je nádherné. Takže můžeme s manželkou všem doporučit. Ještě jednou velké DÍKY 🙂

 8. Ivana a Lukas :

  Moc děkujeme za krásné svatební video, skvělou komunikaci a příjemné natáčení. Moc jsme si ten den s vámi užili a doporučujeme všem co chtějí mít krásnou památku na svůj den.

 9. Vlasta a Michal :

  Už při prvním setkání byl pan Měrka velmi sympatický a profesionální. Všechny domluvy platily a celý svatební den byl perfektní. Naše požadavky i přání byly splněny a my byli s manželem se vším spokojeni. Určitě doporučujeme všem, kdo chtějí kvalitu, příjemné profesionály a na konci krásné video. Moc děkujeme.

 10. Barbora & Jakub :

  S manželi Měrkovými jsme byli v náš svatební den naprosto spokojeni. Byli velice profesionální, milí, vstřícní. Zachytili všechny důležité okamžiky. Svatební video je nádherné a svatební videoklip ještě lepší. Za to všechno jim patří velké DÍKY. Všem můžeme jen vřele doporučit. Manželé Kašpárkovi 🙂

 11. Petra + Vojta :

  Moc děkujeme za krásné video, super spolupráci a profesionální přístup, úžasné nápady ze kterých jsou fakt krásné záběry. Určitě doporučujeme. Manželé Marušákovi

 12. Kristýna & Tomáš :

  Video a videoklip prostě NÁDHERA 🙂 dokázali jste zachytit všechny okamžiky, tu atmosféru a všechno z našeho krásného dne. Díky videu jsme viděli okamžiky, které jsme v tu chvíli nevnímali. Vrátili jsme se zpět na naši svatbu a vychutnávali si tu atmosféru.
  Jste fakt jedničky a spolupráce s Vámi byla výborná. Jste lidé na pravém místě, a přeji Vám kopu spokojených zákazníků jako jsme my dva. Ještě jednou moc DĚKUJEME!!!!

  S pozdravem Bernátíkovi K&T

  Pokud se rozhodujete kdo Vám natočí krásné a kvalitní video tak jsou to právě manželé Měrkovi. Udělají pro Vás první poslední, hlavně aby jste byli spokojení vy…tak neváhejte a už teď si je zarezervujte 🙂

 13. Nikol&Petr :

  Děkujeme za úžasné svatební video vy jste nejlepší volbou ! Pane Měrka klobouk dolu Váš přístup je neskutečný jste profesional. Kdo si nevybere Vás může jen litovat. Ještě jednou velké díky doporučíme všem.

 14. Lucie & Pavel :

  Moc děkujeme za zachycení svatebního dne v tom nejúžasnějším podání. Příjemná spolupráce + profesionalita = dokonalá video-vzpomínka na náš den.

 15. Lucie a Ondřej :

  Perfektní spolupráce i výsledné video. Ve svatební den jsme ani netušili, že jsme natáčeni. Prostě profesionální přístup, který se jen tak nevidí. Budeme dále doporučovat. Manželé Halíkovi

 16. Lucie a Zdenek :

  Moc děkujeme za zachycení našeho svatebního dne! Vše je tak, jak jsme si přáli! Navíc skvělá spolupráce, velmi příjemný přístup a profesionálně odvedená práce! Moc rádi a vřele budeme pana Měrku a jeho manželku doporučovat!

 17. Jana a Lukáš Farmačkovi :

  Nejlepší věc jakou jsme mohli udělat – svěřit zachování vzpomínek na náš den právě vám. Slzy dojetí, slzy štěstí, slzy smíchu – to je naše video od vás. Dokonalé, vtipné, úžasné, perfektní, vše předčilo naše očekávání. MOC děkujeme máme úžasnou vzpomínku. Jana a Lukáš

 18. Lucie a Zdeněk :

  Taky musíme napsat jen samou chválu,video super! Určitě budeme doporučovat 🙂 Moc děkujeme.
  Lucie a Zdeněk

 19. Petra a Robert Kuchařovi :

  Budeme jen souhlasit, video je super! Nejlepší je překvapení od pana Měrky, u toho jsme všichni brečeli smíchy :-). Přístup k práci velmi profesionální. Můžeme jen doporučit. Ještě jednou moc děkujeme. Petra a Robert

 20. Marcela a Marek :

  Ještě jednou Vám moc děkujeme za nádhernou vzpomínku. Mysleli jsme si, že video bude krásné, ale tohle jsme opravdu nečekali, nádherně zachycený každý moment a především obřad v kostele. Jedním slovem nádhera. Klobouk dolů. Jsme moc rádi, že jsme se obrátili s našim dnem D zrovna na Vás 🙂 Budeme Vás doporučovat na každém kroku, protože jde vidět, že jste profesionálové každým coulem.
  Patří Vám velké DÍK…
  Marcela a Marek

 21. Veronika a Lukáš :

  Předání svatebního videa bylo naplánováno v ten nejlepší čas – 3 dny před Štědrým dnem. Pro nás dva to byl ten nejlepší dárek pod stromeček a o rodičích ani nemluvím – když si balíček společně rozbalili tak jsme viděli nefalšovanou radost, jako když dítě rozbalí svůj vytoužený dárek 🙂 Všichni dohromady jsme pak video shlédli a ani jeden z nás se neubránil slzám – ať už slzám dojetí nebo slzám od smíchu 🙂 Ke zpracování videa můžeme říct pouze – dokonalost sama. A co se týče spolupráce s panem Měrkou a jeho dcerou – profesionální jednání od první schůzky, bezproblémová komunikace, kreativita, ve všem nám vycházeli po celou dobu spolupráce maximálně vstříc. Jsou to nesmírně sympatičtí, milí a usměvaví lidé, jejichž tvorba je opravdu jedinečná a díky nimž máme nádhernou doživotní vzpomínku na náš nejkrásnější den. Oběma Vám za to ještě jednou mockrát děkujeme a nejde jinak, než Vaše služby všem doporučit.
  Veronika a Lukáš

 22. Martina a Ladislav :

  🙂 Video, ktere jsme po nasi svatbe shledli nas zpatky vneslo do svatebniho dne tak, jako bychom jej prozivali znovu. Moc dekujeme za skvele provedenou praci, usitou nam na miru. Video je uzasne! Děkujeme:-) a doporučujeme:-)

 23. Lucka a Honza :

  I my se přidáváme do řad spokojených zákazníků 🙂 Video je super. Máme perfektně zachycen náš ,,den D,,. Vzpomínky je to co nám nikdo nevezme,ale když jsou ty vzpomínky zpracované takto důkladně na DVD tak jsou opravdu nesmrtelné.
  Ještě jednou vám oběma moc děkujeme 😉

 24. Jana a Lukáš :

  Moc Vám děkujeme za krásné zachycení našeho svatebního dne. Video je přesně podle našich představ, prostě dokonalé. Jsme moc spokojení s Vaší prací a a nemůžeme jinak, než Vás všem doporučit.
  Ještě jednou děkujeme!
  Jana a Lukáš

 25. Marci a Alda :

  Velice moc děkujeme panu Měrkovi za kvalitní video, které zachycuje nejdůležitější okamžiky našeho svatebního dne. Pokud hledáte kameramana, tak můžu jen doporučit. Od první schůzky na mě působil profesionálním dojmem a následná spolupráce byla bezchybná. Ochotný, kreativní a velmi příjemný člověk, který se nebrání ani takovému bláznivému nápadu, jako bylo točení ve vodě uprostřed řeky. Je to bezkonfliktní, nápaditý, dochvilný člověk se kterým byla radost spolupracovat. Bylo pro nás ctí, že s námi prožil náš VELKÝ DEN a vše zachytil a zpracoval do nádherného svatebního videa. Ještě jednou moc děkujeme!!!!!!!

  • Petr Měrka :

   Marci a Aldo, my děkujeme za to, že jsme mohli poznat tak skvělé lidi , jako jste Vy dva.

   Přejeme hodně štěstí.
   Petr a Petra

 26. Monika a Petr Bičanovi :

  Pane Měrka moc děkujeme za svatební video-jsme nadšení!!!
  Byli sme velice spokojení ať už s kvalitou práce, tak i s profesionálním a přátelským přístupem.

  Pokud hledáte profesionalitu, smysl pro detail a chcete, aby jste při každém shlédnutí Vašeho svatebního videa měli ty nejkrásnějši a nezapomenutelné vzpomínky na Váš svatební den, pak jste na správné webové stránce:-) Ještě jednou moc děkujeme !!!!

  • Petr Měrka :

   Vážení manželé Bičanovi

   Moc děkujeme za zhodnocení naší práce. Hluboce si toho vážíme. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli poznat takový úžasný pár, jako jste vy. Tak milé lidičky zas tak často nepotkáváme.

   Přejeme Vám hodně štěstí

 27. Kraváčkovi :

  Moc Vam dekujeme za nadherne video, kde jsou zachycene fantasticke momenty z nasi svatby-toto video nam pri kazdem shlednuti pripomene tento vyznamny okamzik naseho zivota.
  Dekujeme M&M

  • Petr Měrka :

   Milí novomanželé Kraváčkovi

   Děkujeme za hodnocení. Jste skvělý pár a pro nás byla radost s Vámi spolupracovat.

   Hodně štěstí

 28. Macháčovi :

  Jsme překvapeni, co z útržku svatební dne lze stvořit. Velice dobře zpracované. Doporučuji…

 29. Bůbelovi :

  Můžeme jen doporučit. Pan Měrka je velice ochotný. S našim svatebním videem jsme spokojeni . Určitě doporučujeme.

 30. Kolínkovi :

  Doporučujeme všem. Ochotné jednání, precizní práce a výsledek skvělý.

Napsat referenci

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>