Váš prohlížeč není podporován! Využijte prosím novější prohlížeč.
e-mail: PetrMerka@ppvideostudio.cz | telefon: 605 974 833
Služby

Natáčení svateb

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků ve Vašem životě, na který budete rádi vzpomínat. Díky svatebnímu videu budete mít i po letech možnost si tento den připomenout. Aby tato videovzpomínka byla stejně pěkná, jako samotný svatební den, je důležité si správně vybrat profesionálního kameramana, který ho dokáže natočit v celé jeho kráse.

Ukázky videa

Přenechte tuhle starost na nás a my Vám zajistíme jeho profesionální natočení včetně střihu a úprav.

Záznam ze svatebního dne je natáčen dvěma kamerami Sony a kamerovým stabilizátorem Glidecam. Zvuk je zaznamenáván separátně. Díky tomu jsme schopni zachovat kontinuitu zvuku a vytvořit Vám dokonalý film, sestříhaný ze záběrů obou kamer, se souvislým zvukovým záznamem.

[Obrázek nebyl nalezen]

Snažíme se natáčením nenarušovat průběh svatebního dne, ale současně i o to , abychom důkladně zdokumentovali tento vyjímečný den . Naše natáčení neprobíhá podle žádného scénáře, ale vše probíhá podle toho, jak se situace vyvíjí, protože svatební den je reálná rodinná událost. Malou výjimkou je natáčení videoklipů, které naše videa obsahují, kdy je třeba bližší spolupráce s ženichem a nevěstou.

Jak probíhá samotné natáčení

  • ráno přijedeme k nevěstě domů. Zde se točí její přípravy, jako je úprava účesu, líčení a oblékání do svatebních šatů.Protože je tato část natáčení pro nevěstu velmi intimní záležitostí, dbáme na to, aby vše probíhalo decentně.
  • svatební hosté se většinou scházejí u nevěsty a proto zde natáčíme jejich příjezd, pohoštění, zdobení aut a další přípravy. Současně natáčíme i přípravy u ženicha.
  • po příjezdu ženicha za nevěstou domů, se obvykle natáčí žádost o ruku, předání svatební kytice a nebo nabídka falešné nevěsty.
  • následuje odjezd na radnici nebo do kostela. Pokud je to možné , natočí se i průjezd vozidel svatební kolony.
  • následuje natáčení toho nejdůležitějšího okamžiku celého dne - svatebního obřadu.
  • po skončení obřadu v kostele nebo na radnici následuje většnou přesun do místa svatební hostiny. Zde následuje přivítání novomanželů, malý přípitek, rozbití talíře atd...
  • svatební hostina tradičně začíná slavnostním přípitkem proneseným některým z otců, nebo svědků. Následuje společný talíř se svatební polévkou a hlavní chod.
  • po obědě se většinou při oddechu ostatních svatebčanů natáčí videoklip někde v přírodním hezkém prostředí, ale může to být i jinde. Bývá to spojeno s prací fotografa.
  • následuje první tanec novomanželů. Později přichází na řadu svatební veselí, ze kterého natáčíme ty nejzajímavější momenty.
  • natáčení končí podle dříve dohodnutého času, nebo případně po dohodě s objednávajícím.

nataceni-svateb-2

Toto ale není pravidlem a vše může probíhat zcela podle Vašich představ.

Nabízíme hned několik variant svatebních videí, takže si vybere opravdu každý.

Nezapomeňte se podívat na ukázky našich prací.

Napsali o nás
Katka a Jirka:
Děkujeme manželům Měrkovým za krásné zaznamenání našeho dne. Každá schůzka a samotné natáčení proběhlo v příjemné atmosféře. Jsme moc rádi za krátké i dlouhé video, na kterém člověk uvidí i momenty, které v den svatby nestihne zachytit. Před předávkou jsme měli možnost změnit některé záběry, takže vše nakonec bylo dle našich představ. Určitě doporučujeme.
Eva Pešík:
Moc bychom chtěli poděkovat za nádherné a dlouhé video 1,2hod + videoklip 3-4min. V této době mladí kameramani nabízí pouze videoklip 7min za 10tis a více, takže manželé Měrkovi mají bezkonkurenční cenu. Navíc spolupráce s nimi byla více než příjemná, jsou ochotní a vstřícní, takže velice děkujeme za váš přístup. Určitě můžeme jen doporučit.
Denisa Lapčíková:
Velice doporučujeme, příjemný manželský pár, profesionální jednání. S výsledkem jsme opravdu nad míru spokojeni.
Iva a Ondra K.:
Chtěli bychom moc poděkovat manželům Měrkovým za krásné a vzpomínkové video z naší svatby...zároveň je doporučujeme všem, kteří hledají profesionální přístup, skvělé a kvalitní zpracování, úžasnou komunikaci...moc jsme si náš svatební den užili a jsme rádi, že jsme si vybrali zrovna vás a vy jste nás provázeli naším velkým dnem "D", ještě jednou moc děkujeme a DOPORUČUJEME...I+O
novomanželé Eischmannovi:
Děkujeme mnohokrát panu Měrkovi a jeho manželce za krásné svatební video. Manželé jsou sehraní a velice příjemní, natáčení jsme téměř nevnímali a výsledek opravdu stojí za to.